backlink

 

Standart Paket
100 Adet İmleme
25 Adet Forum Tanıtımı
50 Adet Dizin Eklemesi
1 Adet Paravan Blog + 50 İmleme
20 Adet Wiki Tanıtımı
100 Adet Ziyaretçi Defteri Kayıt
2 Adet Bloğa Tanıtım Yazısı
Raporlama
Pingleme

50 TL

ideal Paket
400 Adet İmleme
35 Adet Forum Tanıtımı
100 Adet Dizin Eklemesi
3 Adet Paravan Blog + İmleme
50 Adet Wiki Tanıtımı
200 Adet Ziyaretçi Defteri Kayıt
5 Adet Bloğa Tanıtım Yazısı
1 Adet iwebtool Dizin Eklemesi
Raporlama + Pingleme

150 TL

Full Paket
1000 Adet İmleme
50 Adet Forum Tanıtımı
100 Adet Dizin Eklemesi
5 Adet Paravan Blog + İmleme
100 Adet Wiki Tanıtımı
300 Adet Ziyaretçi Defteri Kayıt
10 Adet Bloğa Tanıtım Yazısı
3 Adet iwebtool Dizin Eklemesi
Raporlma + Pingleme

275 TL

Sizin Seçiminiz
Sizler için oluşturduğumuz paketleri tercih edebilir ya da, hizmet almak istediğiniz seçeneklerle ilgili bilgi almak için iletşime geçebilirsiniz. Mesajınız ulaştığında en kısa süre içerisinde cevaplanacaktır.i
nfo@backlinkhizmetleri.net


 


Gelişen teknoloji ile birlikte son zamanlarda artık üreticiler online pazarlama dünyasında ürünlerini ya da hizmetlerini internetten pazarlayabilmek için kendilerine web siteleri ve bloglar kurmaktadırlar. Tüketicilerin bu sayfaları inceleyip bilgi alabilmesi için şirket sahipleri kurdukları bu blog ve sayfaları tüketicilere ulaştırabilmek adına backlink hizmeti veren kişi yada kurumlara müracat etmektedirler. Online pazarlamanın olumlu etkilerini bildiklerinden dolayı, internette kendi şirketlerinin sesini duyurabilmek için uygulanan en verimli ve en popüler taktiklerden biri olan backlink hizmetleri veren kişilere başvurmaktadırlar.

Online pazarlama dünyasında kısa bir zaman diliminde olumlu etkilerini görebileceğiniz, şirketinizin kar ve otoritesini arttırmak ve hedeflerinize ulaşabilmek adına şirketinizin stratejisinin bir parçası olmalıdır.

Backlink, yani başka bir siteden sizin sitenize yapılan bağlantı ile gelen backlinkler, arama motoru optimizasyonu'nun (SEO) önemli bir parçasıdır. Backlink hizmetlerinin şirket sahipleri için ağır maliyeti yoktur. Büyük ölçekli şirketlerin yanı sıra küçük ölçekli firmaların da vereceği paranın karşılığını fazlasıyla alabileceği paketler sunulmaktadır.

Web sitesi sahipleri için backlink ürün çeşitlerinin pek çok avantajı vardır. İşte sizler için oluşturmuş olduğumuz paketler yukarıda sıralanmıştır. Oluşturmuş olduğumuz paketleri satın alabilir veya ekibimize, sitenizle ilgili en faydalı paketin ne olacağı ile ilgili seo danışmanlığı hizmeti için de ulaşabilirsiniz.